Jasmin ja Kokoomus

Tässäpä uusi poliitikko:
http://www.iltalehti.fi/oulu/200803077353674_ou.shtml
Sopii hyvin tähän itseään täynnä olevien puolueeseen.
6148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

olevansa julkkisehddokas.

Tällaisia neroja kokoomus on täynnä.

Äänestä
  • Taso nousee!

    Äänestä

ku viime vaaleissa ni äänestäähän ne tonkin sinne!

Äänestä

Itse asun myös Oulussa ja Jasminiin pari kertaa oon törmännyt töiden merkeissä, on erittäin fiksu ja mukava ihminen. Ei lainkaan sellainen bimbo, minkä kuvan hänestä on saanut vanhojen lehtijuttujen perusteella.
Yllätyin varsin positiivisesti, ei ole hänestä mitään pahaa sanottavaa.

Äänestä
  • Vaikka kuinka mukava, mutta itse en hyväksy ehdokkaaksi mihinkään ainakaan heti suoraan. Joku tolkku pitää olla näissä julkisuuden henkilöiden kohdalla!!

    Äänestä

kaunis ja seksikäs nainen tämä jasmin, nam. ei ihme jos ikekin on tästä neidosta joskus tykännyt. nykyään tuon kanervan maku onkin sitten vaan huonontunut.......
kokoomus on hyvä puolue!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokkarilainen kirjoitti:

Tässäpä uusi poliitikko:
http://www.iltalehti.fi/oulu/200803077353674_ou.shtml
Sopii hyvin tähän itseään täynnä olevien puolueeseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu