Jo pelkkä hieronta tuntui hyvälle! Paikat oli tosi kipeenä ja tuntui rentouttavan kivasti! Akti oli kiva ja luonnollinen, nainen ystävällinen ja lyhyt tosi rehevä aasiatar! Ihan hyvä mieli jäi palvelusta, tosin oli sen verran tyyristä että vähän duunaria hirvitti! Ei tullut kyllä yhtään paha omatunto, enkä tunne itseäni hyväksikäyttäjäksi!
Seksikauppa lailliseksi, verotulot valtiolle ja seksityöntekijöille arvostusta palveluammattilaisina& hoivatyöntekijöinä!
Seksikauppa lailliseksi, verotulot valtiolle ja seksityöntekijöille arvostusta palveluammattilaisina& hoivatyöntekijöinä!
Vastaukset 22
Vanhimmat
oli että sä olit palveluun tyytyväinen. Tyytyväinen asiakas tulee aina takaisin.
Niin,missäs se paikka nyt olikaan?
Ja ite ne käy viron bordelleissa!
Poliisi pystyy helpommin ja nopeammin puuttumaan
huoraamisiin kentällä. Poliisi ei käytä huoria,
kuten nyt mustamaalaat viranomaisia.
Vain sinua kiinnostaa muiden seksiasiat.
Vain sinä olet niisträ huolissasi.
Terveisin: Maan asukas
Huorasi painuu vaan nettiin, missä ne jo ennestäänkin on.
Pahantahtoinen kiihkoilija sairastuu verenpainetautiin ja halvaantuu ennemmin kuin Suomen naisilta viedään ihmisoikeudet ja kansalaisvapaudet.
(Tai sitten hän muuttaa Thaimaasen tai Venäjälle tai johonkin muuhun ihmisoikeuksista piittaamattomaan kieltolakionnelaan.)
Uusi vuosituhantemme ei koskaan mene ajassa
taaksepäin vaan eteenpäin kehityksessä.Ihmisoikeudet tulee ilmanmuuta
olemaan keskeisiä kehittämisen aiheita.
Eläköön ihmisen vapaus päättää itse omasta intiimielämästään!
Mikäli thaihuoraamoissa edelleen myydään pillua
ihankuin bordelleissa,tohon toimintaan tulee
puuttua.
mina olla ching mina ei koska hiero mies! anali hieronta ja suolisutelua
Onpa ala-arvoista! Kuinka kehtaatkin. No,sitä
saa mitä tilaa. Kaikille teille huoravituille
tiedoksi,että niin kauan kun jatkatte sitä miesten
naimista niissä huoraamoissanne, maineenne ei
tule muuttumaan entisestä.Se,että teitä katsotaan
alaspäin ja tönitään,ohitetaan jonoissa ja aikananne puhutaan törkeesti, tulee jatkumaan.
Joo,nussikaa vaan siellä verhojen takana.Kadulla
saattekin jo toisenlaista kyytiä.
Jos niin teet, se on poliisiasia.
Kiinniotettava olet sinä.
Sanoi muija,kun halpishuoriin kyllästyi kotinsa
kupeessa.
Selvä provohan tuo on! Ellet peräti itse laatinut, että pääset vastaamaan omaasi? Siihen viittaa ainakin, ettei nimi ole thaikieltä.
Loksahtaisipa vänkäleukasi kerralla tukkoon.
Kysyisin kohteliaimmin, missä thai-paikassa vierailit? Voisin itsekin käydä visiitillä.
Pitäis mestata kaikki aidsisten thaihuorien käyttäjät sekä ne hieromapaikkojen thaihuorat! Olette pohjasakkaa, kaikki rumat, vastenmieliset thaihuorien käyttäjät! Ei teitä kukaan suomalainen normaali nainen nussiskaan, sen takia te raukat rumat säälittävät huorissa käytte.
On niitä rumia naisiakin, mutta en minä heitä herjaamaan lähde.
Sinunkin herjaamisesi on vailla todellisuuspohjaa.
Rumillakin on oikeus seksiin.
Sinä määräät vain siitä minkä päällä istut, et mistään muusta, niinkuin hyvin tiedät.
Vähän tiukemmat tussut näillä thaikuilla!
Vähän toista kuin nää kotimaiset sotanorsut..
Näissä idiooteissa,jotka kutsuu naisia täällä
sotanorsuiksi (ei siis ainoa palsta) ja varmasti takana on yksi ja sama luuseri,joka ei naista saa
muuten kuin maksamalla huorasta, ei pahemmin pidä
välittää.Takana on usein kauniin mutta fiksun naisen jättämä onneton luuseri,jolle pettymyksen jälkeen kaikki naiset edustaa sotanorsuja tai huoria.Kertoo paljon ko.idiootin koulutustasosta.
Sille tulee vaan aina virtsatulehdus rajumman panemisen jälkeen! Ei viitti nykyään sen kaa juuri muut kuin nuolla ja korkeintaan hyvin varovasti rakastella! Pakkohan sitä on saada muutenkin ettei kassit kipeydy! Tansseissa eikä kapakassa viiti käydä ku ei nää suomi tanttaraiset oikeen iske..