Klubilaisilla sijoittajalla sydän pomppaa. Alitajunnassa on ollut aina pieni kutkutus josko huijaus. Julkinen keskustelu ei voi olla vaikuttamatta. Mutta raha ratkaisee ja se virtuaalitilin saldo ohjaa.
Nyt on sydän monilla pompahtanut kun tiliä ei näy. Vasta nyt on odotettavissa kotiutus ryntäys. Liekö mahdollista?
Nyt on sydän monilla pompahtanut kun tiliä ei näy. Vasta nyt on odotettavissa kotiutus ryntäys. Liekö mahdollista?
Vastaukset 4
Vanhimmat
viehätys onkin, mitä ei tavallinen hedelmäpeliä pelaava käsitä.
Paljon enemmän minulla ainakin kihelmöi ja pumppu
saa reeniä näissä osakekaupoissa ja rahastoissa, jotka huojuvat vaarallisesti.
Että kyllon mahtavan jännittävää!
Miten voisi tulla kotiutusryntäys kun nettisivut on lakkautettu ?
ja vaikka saisivat toimii on odotettavissa ongelmallisen paljon kotiutuksia.
Hyvät ihmiset! Älkää hätäilkö... Jos jotain olen oppinu Winclubista niin sen ettei saa alkaa hätäilee ja tekemään tyhmiä päätöksiä.
Monesti ku tulee joku muutos niin ihmiset toimivat helvetin impulsiivisesti ajattelematta asiaa. Sama pätee klubissaki... monesti jonku uudistuksen aikaan kaikki on menny hämilleen ja alkanu myymään esim lisenssejä.. Ja tämä on toistunu kerran toisensa jälkeen historian aikana. Fiksut ovat ottaneet opiksi jo puoltoista vuotta sitte ja lyöneet rahoiksi.
Nyt kuitenki eteen on tullu kovempi koettelemus... jos uskotte yhtään yritykseen niin parempi vaa odottaa kärsivällisesti... jos mitään ei tapahdu niin sitten pitää miettiä seuraavaa liikettä.
Turhanpäivänen panikointi ja sähköpostit vaan hidastavat toimintaa joten ne on turhia.