Dolls-Johanna

Säilytit tekstiviestit todistusaineistona.

MIKSI?

a) saat kanervan kustannuksella tuotua vartaloasi ja naamaasi näyttävästi näytille

b) aiot tehdä rikosilmoituksen seksuaalisesta häirinnästä(?)

c) yrität pilata politikon uran (kuten edeltäjäsi)


a) yes
a) yes
a) yes

tuollaiset tyttöset elävät miesten huomionosoituksista, kuihtuvat kukkaset, elleivät saa tarpeeksi miesten huomiota
6862
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

poliitikon omalla käytöksellä, eiköhän olisi syytä painaa asia villaisella. Tuskinpa oikeus enää ottaa tuollaisia juttuja käsittelyyn. Tekstataanhan sitä muutenkin.

Vanhasen kannattaja varmaan asialla.

Äänestä
  • Joo,painetaan vaan kaikki poliitikkojen tekemiset villaisella,sitähän se on aina
    Tuota tekstittelyä en nyt koe niin pahaksi,kunhan maksaa itse laskut.Viehän se aikaa tietty,mutta onhan niitä huonompiakin harrastuksia.
    Johannahan tietää kyllä kuinka saa miehen koukkuun;antaa ymmärtää mutta ei ymmärrä antaa,kuten vanha sananlasku sanoo..ja tykkää jutella kaikenlaisesta,varsinkin pyykkäämisestä

    Äänestä

Haluavat ehkä auttaa tavallaan julkisuushakuisten naisten tuotteiden myynninedistämistä.
Tanssiryhmää, kirjaa, pitopalvelua, naamaa, vartaloa, jne..

Äänestä
  • Iltalehden nettilehdessä.
    Hyvä tyttö, pääsit kerrankin kunnolla esille.
    Olen kamalan onnellinen saamastasi julkisuudesta.

    Äänestä

  • Ei nuo härskit äijät todellakaan ole naikkosten uraa edistämään lähteneet ("saat töitä, tilaisuuksia, oikeita suhteita" ha ha ha)

    Kyllä nuo tekstailevat ja sekstailevat pillipiiparit ovat ainoastaan omaa etuaan ja huviaan hakemassa. Vaikka naama olisi kuinka hirveä, maine sen kun kasvaa ja sussuja ja tussuja löytyy.

    Maine on mennyttä sekä antajalta että saajalta.

    Äänestä

jos ei muuten saa julkisuutta tarpekseen niin olkoot sitten pois. eikö se kanervan tekstiviesti jutut oo käyty jo moneen kertaan läpi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tekstaa jos uskallat kirjoitti:

Säilytit tekstiviestit todistusaineistona.

MIKSI?

a) saat kanervan kustannuksella tuotua vartaloasi ja naamaasi näyttävästi näytille

b) aiot tehdä rikosilmoituksen seksuaalisesta häirinnästä(?)

c) yrität pilata politikon uran (kuten edeltäjäsi)


a) yes
a) yes
a) yes

tuollaiset tyttöset elävät miesten huomionosoituksista, kuihtuvat kukkaset, elleivät saa tarpeeksi miesten huomiota

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu