Nyt se idiootti laama on tosiaan rekkautunut ak:n virallisille, mutta kyylää siellä tietty aikansa, niinkuin kunnon pakkomiellementaalipotilas, ennen kuin uskaltaa avata sanaisen arkkunsa. Pikku laamalle taisi iskeä uhmaikä, kun joku rohkeni epäillä, ettei sillä ole kanttia mennä virallisille;))
Ei voi olla
totta!!;D
261319
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
saas nähdä kuin sitä siellä pidetään, h*****i tulee kyllä hauskaa;D
kovin hauskaa. tai ainakin hauskuus loppuu lyhyeen. ei siellä kukaan jaksa sen vajakin kanssa inttää. modet poistaa sen ulosteet palstalta alta aikayksikön ja tyyppi saa tod.näk. ip-bannit samantien. voihan se tietty yrittää käyttäytyä siellä paremmin kun ei pärjää v*ttuilussa forkan fiksuille ja teräväkielisille naisille t. Lucalle;D
yrittänyt vittuilla ja pussittaa, mäkin haluun kehuja vaikka en olekaan nainen :)
ei ollut tarkoitus syrjiä, mutta näin naistenpäivän jälkimainingeissa täytyy hehkuttaa naisia;)
:) ootte te ak-naiset nastoja, melkeen yhtä nastoja kuin oma hani.
Ei se siellä uskalla riehua:)En usko sen kirjoittavan ainoatakaan viestiä. Mutta tulipahan selväksi, että fanihan toikin hullu on.
Mä ainakin jätän tuommoset ihan omaan arvoonsa, ja kehottaisin muita tekemään samoin. Kyseistä trollia on syötetty tällä palstalla ihan tarpeeksi viikonlopun aikana ja jätökset on kaikkien nähtävissä.
se nyt on ilmiselvä, eikä myöskään kakara. Sehän se on ilmiselvästi on lähettäny noi kaikki kipeet törkeydetkin,joita ei kyllä ees teinit pystyis skrivaamnaan.
vähäksi aikaa, mutta varmaan noin pakkomielteinen tyyppi palaa aina uudestaan, ainakin niin kauan kunnes löytää uuden pakkomielteen kohteen.
vanhan kunnon lapinSkyylän sivupersoona. samat aihepiirit tuntuu kiinnostavan, joka siis ei ole musiikki;D
se on "Iho", muistan että joskus täällä pyöri sellanen häirikkö. Mutta epäilen kuitenkin eniten sitä tyyppiä joka aikoinaan poistettiin AK sivuilta??
Toivottavasti bannasivat samantien? Vielä noi "tosifaktat" -aloitukset, ellei ollut sitten "laamanni seitsemän":in?? pitäis poistaa
Ihoa minäkin mietin. Iho kirjoitteli kyllä "ennen vanhaan" vain viikonloppuisin ja myöhään illalla. Olisko jäänyt eläkkeelle?;)). Ei kyllä vaikuta ihan ex-palstaSkyylältäkään, koska se harppu ei puhunut KOSKAAN musiikista!
olikohan saman tyypin??
jääny "eläkkeelle" tai jotain. Tyyli oli sama, vain astetta sekavampi kuin aikoinaan.
oli, vaikka laamanni väitti muuta! Olen tullut vuoden aikana vainoharhaiseksi;)
kenestä on kyse? Mä oon törmännyt jossain muuallakin tohon samaan nimimerkkiin. En muista vaan missä??
muistikuva siitä että toi laamanni seitsemän liittyis johonkin, siis se nikki voi olla yleisemminkin käytössä muillakin, ei välttis meidän omalla palstahörhöllä pelkästään.
http://www.arikoivunen.fi/keskustelu/viewtopic.php?f=1&t=46&start=175
tietää millanen tyyppi toi oikein on? Sehän on ihan pelle! Ei se siellä kauaa pyöri.
viesti luettavissa. Heh!
bittiavaruuteen siis, koska ei ollut lukkokaatiksellakaan. Outoa?
Ei lukkokaatikselle laiteta yksittäisiä viestejä, vaan kokonaisia ketjuja. Ei sitä bannattu kuitenkaan ole, tsätissä näyttää nyt viihtyvän. No hupinsa kullakin.
matka ak.fi sivustolle. ;)
laamannilta.
"Minut sensuroitiin, vaikken ole tehnyt mitään pahaa."
siellä on. Eiköhän se siellä opi pikkasen kunnioittamaan muitakin - vähitellen.