Kanervan ansiot

Liittyvät poliittisiin ja seksuaalisiin nautiskeluihin,aina valmiin jälkiruuan kimpussa.
2173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nyt on vakavampi juttu: ulkoministerinä Kanerva on nyt rikkonut ministerinvalan. Hän valehteli medialle. Se riittää erottamiseen.

Äänestä
  • Mattia ja Ileä!
    Mitenkähän tuo "valehtelemattomuussopimus" koskeneeko ketään hallituksen jäseniä ja jos koskee niin miten sitä rikkoneet saatetaan vastuuseen?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


koko uran ajalta kirjoitti:

Liittyvät poliittisiin ja seksuaalisiin nautiskeluihin,aina valmiin jälkiruuan kimpussa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu