Onnittelut Masalle! Olet nyt löytänyt itsellesi arvoistasi seuraa, Paljon Onnea Teille molemmille!
Onnittelut Masalle!
Toimiston tytöt
4367
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Politikoinnin ja keskittyisi deittailuun, joka on näemmä hänen päätyönsä.
Tyylikäs ja kaunis, fiksuin mahdollinen nainen Matin rinnalle, on sitä mitä Matille eniten toivoa saattaa. Virkanainen edeskunnan ja netin ulkopuolelta on sopiva löydös. Napakymppi!
Kaikki Vanhasen ystävät olisivat visusti hiljaa tahtoen suojella, jos suojeltavaa olisi.
Kyllä pääministerimme onnen ansaitsee ja pystynee sen ihan itse hoitamaan, ei kanneta sivulliset turhia murheita.
Mutta tässähän onkin se tarkoitus, että hänestä tahdotaan puhua kaikkea muuta, ettei pääsisi esille se, miten hyvä hän on pääministerinä.
Ajatelkaa minkä taakan, ikuisen riesan ja elämän pilaajan ihminen voi saada kun törmää onnenonkijaan. Netissä vaanijat ja turhisjulkkikset kyttäävät parasta saalista ja iskevät käsiksi omat kyseenalaiset motiivit mielessä viattomiin seuranetsijöihin. Rahastus alkaa heti kohta.