Edullisesti Prahaan

Mistä kannattaisi varata Prahan matka. Löytyykö vinkkejä edullisesta matkasta?
32900
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

OK-matkat on ihan jees. Kokemuksia on.-Ei ehkä kaiken edullisin, mutta homma toimii.Googlaamaalla sitten kyllä lötyy vaikka huru mycket.

Äänestä

  • ... mieltä ok-matkoista! Olin itse niiden järjestämällä prahan reissulla viime vuoden elokuussa ja se oli aika edullinen. Varasin matkan vasta viikko ennen lähtöä, joten sain sen puoleen hintaa. Olin neljä yötä huoneistohotelli sibeluksessa, melkein keskustassa. Metrolla pääsi kätevästi. Hotelliöille ja lennoille tuli hintaa 260e.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Matkaan huhtikuulla kirjoitti:

Mistä kannattaisi varata Prahan matka. Löytyykö vinkkejä edullisesta matkasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu