Mulla sattuu olemaan semmoinen ongelma että ei oo tuota vartta siunaantunut kovanakaan kuin se 17 centtiä.
Sensijaan olen kova saunomaan ja en pidä niin sanotusti lamppua vakan alla eli en häpeile alastomuuttani.
On tässä sitten tullut sekasaunottua pikkukaljoissa porukoissa joissa tutut muijat ovat varmasti nähneet pelit ja pensselit.
Nyt sitten mietityttää semmoinen että mahtaakohan näistä minun vehkeistäni olla puhuttu tyttöporukoissa.
Että mahtaakohan minun tulevaisuuteni sillä saralla olla mennyttä.
Eihä se koko elämä ole mutta kun lukee näitä juttuja että alle 20cm kaluilla levossa ei tee mitään niin pistää miettimään että onko tämä esteenä paremmalle tutustumiselle?
Eli voiko pienimunainenkin muodostaa normaalin ihmissuhteen?
Sensijaan olen kova saunomaan ja en pidä niin sanotusti lamppua vakan alla eli en häpeile alastomuuttani.
On tässä sitten tullut sekasaunottua pikkukaljoissa porukoissa joissa tutut muijat ovat varmasti nähneet pelit ja pensselit.
Nyt sitten mietityttää semmoinen että mahtaakohan näistä minun vehkeistäni olla puhuttu tyttöporukoissa.
Että mahtaakohan minun tulevaisuuteni sillä saralla olla mennyttä.
Eihä se koko elämä ole mutta kun lukee näitä juttuja että alle 20cm kaluilla levossa ei tee mitään niin pistää miettimään että onko tämä esteenä paremmalle tutustumiselle?
Eli voiko pienimunainenkin muodostaa normaalin ihmissuhteen?
Vastaukset 11
Vanhimmat
Aah, maailman tyhmin ihminen on löytynyt! 20cm levossa? Harmi että apteekista ei voi ostaa järkeä koska sitä sinulla on yhtä vähän kuin sialla. Lisäksi sinulla on pieni muna, olet juoppo ja homo.
Ainakaan minun tuttavapiirissä ei juuri puhuta sen koosta, tavallisemmin joku saattaa kysyä että "oliko se hyvä"? Yhden ainoan kerran muistan kaverini sanoneen jostain yhden yön jutustaan että pojan vehje oli shokeeraavan pieni, hän kuvasi sitä prinssinakiksi. Tuosta keskustelusta on jo vuosia mutta se on jäänyt mieleeni koska se on ainoa kerta kun joku on todennut peniksen olleen liian pieni. En tiedä kuinka yleistä on kyrvän koosta puhuminen muissa piireissä, mutta me harvemmin puhumme kovinkaan intiimejä seksijuttuja, ne ovat ehkä enemmänkin miehen ja naisen välisiä asioita.
Menin kauppaan ostaa viikon sapuskat niin siinä oli jotain about 16v tyttöjä, ne puhui siinä niitä ja näitä kun kävelin ohi, lopettivat heti puhumisen ja sanoivat toisilleen kaikkea; "uuuh, tolta ku sais isoo munaa, ei paha ollenkaan, teräsperse", ja muuta tollasta
Sportsakatemiaan menin baanalle, naisnelikkö about mun ikäluokkaa alkoi puhumaan mun selän takana tyyliin; "Onkohan ton muna yhtä iso kun ton ihanat kiharat, emmä nyt tiä, kunhan olis edes banaanin verran *naurua*. mennääks sen luo, ei me saadaan isompaakin"
THat's it, siis, mitään ei tapahtunut mut tollasta mä oon kuullu.
Sit kerran kuulin.. öhöm, *piip* baarissa miten nainen puhu kaverinsa kaa; "Siis se haluu seksiä koko ajan, sen munaki on sellanen koukku vittu tunnen joskus olevani joku kala siimassa" sit sen kaveri "sulle pitää saada uus kolli" sit se sano "vois vaikka ottaakin jonkun anakonda tarzanin *naurua*
Että tollasta
SITTEN, ainiin, kuulin kaikista tyypillisimmän; "miehet luulee olevansa jotain ku niil on se muna. Ei se munakaan oo ku sormen pitunen ja vähä paksumpi, oih meinas kynsi mennä, siis emmä vihaa miehiä mut ois hauskempaa jos niil ois kaikilla stydimpi muna, ei aina jaksais ettii"
Kuulet ääniä vaikkei kukaan enää puhu.
Sivupersioonan korvalla kuuntelit
Mulla ei ole mitään syytä valehdella tässä vaiheessa.
Tyypillistä miehelle pitää jotain toista miestä trollina, jos mies itkee PIENESTÄ munastaan (13cm on vitun pieni) ja myöntää ison munan olevan naisille parempi. Se on jotenkin mahdoton idea miehelle eikä halua myöntää sitä, joten sanoo tätä trolliksi.
Usko pois vaan, mun tarkotus oli vaan jakaa tätä yleistä kulttuurimunan arvostusta naisten keskuudessa, ja noi naiset ja tytöt edustaa about 90% naisten olemuksista.
ääniä, varsinkin kun sinä sanot kuulevasi.
Selvästikin et tiedä naisista mitään, et niiden henkisyydestä etkä aivojen rakenteesta.
Usko pois, noi asiat mitä mä sanoin on aivan totta.
Jos joku meidän tyttöporukasta lähtee jonkun kundin kanssa baarista jatkoille, niin aina seuraavana päivänä tiedustellaan kundin kalun kokoa ja muutenkin kykyä sängyssä.
Jos jollakin kundilla on pieni ( 10-15cm), niin on hyvä kertoa se muillekin!Osaapahan sitten baarissa vältellä näitä minipippeleitä.
Seurusteletteko te oikeasti miehen vai peniksen kanssa? Ihan naurettavaa! Meillä on tapana sanoa munahaukoiksi niitä jotka juoksevat vain ison pippelin perässä.
Munahaukka ei ole mikään huono asia,
Katsos, jotkut naiset haluaa hyvää rakastelua, siis naimista, siinä ei ole mitään vikaa, ja isompi muna on tässä tapauksessa parempi.
turha sitä kierrät ja kaartelet
"Munahaukka ei ole mikään paha asia", no, se jakaa varmastikin mielipiteet kahtia ja minun mielestä munahaukka ON huono asia. Tässä vaiheessa voin paljastaa mieheni olevan muslimi (vaikkei se sinua kiinnostakaan eikä tietenkään pitäisikään kiinnostaa) mutta hän on kyllä ERITTÄIN tyytyväinen siihen olen ihan suhteellisen kiltti tyttö enkä mikään jokaisen ison munan perässä juokseva pillunjakaja. Niin että ei ne kaikki miehetkään arvosta munahaukkoja.
Saan kyllä hyvää seksiä mieheltäni jolla käsittääkseni on ihan normaalin kokoinen penis. Olen tosi iloinen koska viimeksi tänään sain orgasmin ihan pelkän seksin yhteydessä mikä on harvinaista minulle (eli ilman mitään pillun nuolentaa ja/ tai räpläämistä), eli ei minun tarvitse sitä mitenkään kierrellä tai kaarrella, ei tosiaankaan, ei varsinkaan tämän päivän jälkeen ;)
Mutta kukin tyylillään. Jos osa naisista on tosiaan kiinnostuneempia miehen peniksestä kuin miehestä itsestään, niin ihan vapaasti, eihän se minulta ole mitenkään pois. Hyvät naiset saavat hyvät miehet, niinkuin ansaitsevatkin. Munahaukat tyytykööt pelkkiin peniksiin :)