Anna leikkii amerikkalaista

naurettavaa.

Naurettavaa kun Anna luulee olevansa joku Hollywood jukkis. Emma-gaalassakin poseerasi ihan kun punaisella matolla ja laittoi samanlaisen vaatteen kun amerikassa. Kauheessa pose asennossa, vähä naurettavaa. Ja se on niin tekopyhä. Haastatteluissakin toistaa sanoja vaan että niin kuuluu tehdä ja yrittää niin nauraa väliin ja olla kuin britney konsanaan. Muistais nyt että eletään suomessa.

3

380

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • odota vähäsen!

      Vaikka oletkin kauhean kateellinen, kun Anna pääsee esille tuolla lailla, yritä kestää. Kyllä se siitä! Kateuden tunteetkin katovat ajan myötä. Tsemppiä!

      • on julkisuudessa.

        Ei kukaan pakota häntä joka paikkaan, koska yksinkertaisesti ei tarvitse.


    • afrikkalaista

      Amerikkalaista oikein. Ostaatko tarkemmin määritellä tuota? Leikkiikö se Chileläistä? Kanadalaista? El Salvadorilaista? Kuubalaista? On aika laaja käsite tuo amerikkalainen. Sentään kahden mantereen muodostama alue.

      Kannattaa jättää katsomatta ja lukematta, jos noin ahdistaa. Sinähän et tiedä, mitä ko. ihmisen päässä liikkuu ja luuleeko hän olenvasa "Hollywood jukkis", mikä se sitten lienee.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      74
      904
    2. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      768
    3. 60
      752
    4. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      43
      704
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      654
    6. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      45
      653
    7. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      31
      629
    8. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      34
      577
    9. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      50
      570
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      38
      516
    Aihe