M-B tahkoo MILJARDEJA!!!.
9
1081
Vastaukset
- GS430
Esim. usan markkinoilla menee ihan hyvin, 2007 329177 kpl lexusta meni kaupaksi vs. Mb 253433 kpl.
http://thepassionatepursuit.com/2008/01/03/lexus-2007-year-end-sales-report/
Ps. köyhät hakee saksasta ja pers aukiset ajaa dieselillä. - halpismerkki
toyotan volyymimyynnin varassa tuotot
- tiedä mitään
Etpä tiedä mitään. Auot vain suutasi. Semmosia pidetään tyhminä.
- on muutakin
kuin raha ja katteiden optimointi. Joillekkin on kunnia asia että omaa työpaikan menestyvässä yrityksessä joka valmistaa laadukkaita tuotteita, eli kestäviä korjattavia, käyttötarkoituksen mukaisia, ja teknologisesti kehittyneitä. täsmääkö kuvaus saksalaisiin? No ei varmasti....
- MERSUKIN
Menettää satoja miljoonia takuuruostekorjauksiin,laatu on aivan paskaa nykyisin!!! yli 50 vuotiaitten kyvyttömien huopalakkipäisten autohan se on,toista on lexus,siinä on uusia järkeviä ratkaisuja ja aah niin mukava moottori käyttää!!!!
mersu vs. lexus niin otan lexuksen kakomatta...- tietäjä..
Ottaa, koska lexus on aika pitkälti pelkkää paskaa meseen verrattuna.
- nyt vitsin murjasit!!
on aikatavalla hakoteillä,kun pitää S Mersua - Lexusta luotettavampana edustusautona!!.
- Huomioitsija
näyttää tietävän sen, että pilkun jälkeen tulee aina välilyönti!
- Busterman
...Toyota-yhtiöt 2007 18,7 miljardia dollaria ollen samalla arvostetuin autonvalmistaja maailmassa. Ja suurin. Mersu ei lähelläkään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2032790Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1652496Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061162- 64951
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait256904Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies107902Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20879Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka307874Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k453778Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22748