LIITO-ORAVIA KUUSIJÄRVELLÄ!

Maajussi Timo bongailee liito-oravia Kuusijärven Ulkoilukeskuksessa. Tilasi 2 000 kg pähkinöitä,josko se kurre tulisi syömään ja paskomaan jätöksiä todisteiksi?

Loppuis bussivarikko haaveet ja Kuusijärvi säilyisi puhtaana.

Vantaan Vihreätkin mukaan bongaamaan!
1195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

siellä lounaiskulmilla liitelee..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nyt bongaamaan. kirjoitti:

Maajussi Timo bongailee liito-oravia Kuusijärven Ulkoilukeskuksessa. Tilasi 2 000 kg pähkinöitä,josko se kurre tulisi syömään ja paskomaan jätöksiä todisteiksi?

Loppuis bussivarikko haaveet ja Kuusijärvi säilyisi puhtaana.

Vantaan Vihreätkin mukaan bongaamaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu