Nyt olis epänormaalimpi ongelma... Miten saada mies laukeamaan nopeammin?
miehenn laukeaminen...
zzz
31652
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Pyydä sitä pidättäytymään seksistä pari viikkoa. Siis ei masturbointiakaan, vaan täydellinen selibaatti.
Lähtee satsit sen jälkeen nopeesti...
Työnnä sormi sen pyllyyn, ja koukista mahaan päin, ja hiero siitä. ei kestä minuuttia jos runkkaat samalla tms
Kyllähän noita orgasmivaikeuksia miehilläkin. Jos esimerkiksi suhteenne on uusi, mies saattaa jännittää, ja saaminen pitkittyy siksi. Rentoutuminen ja tutustuminen auttaa kummasti.
Ja oletko puhunut asiasta miehen kanssa. Jos hän on jo kokenut, hän voi hyvinkin osata pitkittää kauankin. Silloin ongelman pitäisi olla helppo korjata:)
Viisainta on kysellä mieheltä, mistä hän pitää. Vaikka miehesi jännittäisi, ja vaikka hän olisi kokematon, hän todennäköisesti on harrastanut itsetyydytystä sen verran, että osaa kertoa oikeat otteet.