nyt kun täällä on vaan häiriköity ja tapeltu koko ajan, niin voitaisko välillä taas keskittyä olennaiseen ja puhua välillä ihan asiaakin.
onko liikaa pyydetty?
tuohitossu
10506
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
hyvä! mä olen ihan samaa mieltä. mutta se on pitkälti siitä kiinni tajuaako nimimerkki palstaa lukenut lukuisine muine nimimerkkeineen pysyä poissa häiriköimästä ja riitaa haastamasta.
Itse et ole kirjoittanut millään lukuisista nimimerkeistäsi ainoatakaan järjellistä ja asiallista viestiä.
Ps. käytä vaan sitä vapaus nimimerkkiäsi.
nimimerkki palstaa lukenut! sinä olet tämän palstan pahin häirikkö! pysy poissa täältä ja mene hoitoon. kukaan terve ihminen ei kirjoittele noin sairaita juttuja mitä täällä on viime aikoina ollut. esim. noi paska- ja kusifantasiat, kikkelin seisomisfantasiat jne. sinä pilaat tämän palstan häiriköinnilläsi!
se siitä rauhasta. heti on taas riita pystyssä. voisitteko mennä jollekin toiselle palstalle tappelemaan?
nimimerkit palstaa lukenut ja tuomaris. menkää tosiaan jonnekin muualle tappelemaan ja jättäkää tämä palsta rauhaan!
Onko vapaudella nimmarit vähissä, vai miksi lainaat minun nimimerkkiäni. Olet lapsellinen häirikkö. PS. JA pervo.
"nimimerkki palstaa lukenut! sinä olet tämän palstan pahin häirikkö! pysy poissa täältä ja mene hoitoon. kukaan terve ihminen ei kirjoittele noin sairaita juttuja mitä täällä on viime aikoina ollut. esim. noi paska- ja kusifantasiat, kikkelin seisomisfantasiat jne. sinä pilaat tämän palstan häiriköinnilläsi!"
Yksikään mainitsemistasi jutuista ei ole minun kirjoittama.
Sentakia rekisteröin nimimerkin, kun kaltaisesi häiriköt alkoivat kirjoittaa paskaviestejä samalla nimimerkillä.
Ps. Itse et ole vieläkään kirjoittanut yhtään järkevää ja asiallista viestiä tälle palstalle.
vapaudella teettää.
Niin teettää.
Hyvin aloitettu viesti,lainattuna! Kiitoksia lainaajalle.
Terkkuja vain oikealta tuohitossulta eli Yyterin ystävältä.
En riitele, totean vain, mitä on ollut kirjoittjilla toi kotikasvatus ja rakkaus?