Taas häikkää! Ruisku?

TAAS on 206 pösössä häikkää. Pakokaasut ovat alkaneet löyhkätä ja taitaa syödä enemmän bensaa kuin pitäisi. Lieneekö vika ruiskussa? Seokset päin pertteliä? Selvinneekö säädöllä vai lieneekö jotain rikki?

Tässä kotterossa on koko ajan jotain häikkää. Alkaa mitta täyttymään.
4493
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Saako yhtään ilmaa? Tarkista ilmansuodatin, ettei ole tukossa. Menee seokset keturalleen, jos ei saa ilmaa.

Äänestä

Lambdan rikkoontuminen aiheuttaa mainitsemasi oireet. Suosittelen mittauttamaan sen kunnon korjaamolla.

Äänestä
  • Mahtaakohan olla isokin/kallis operaatio vaihtaa/korjata?

    Äänestä

Ei ole mitään vikaa. On kuulema täysin ominaista Pösölle, että pakokaasut haisevat helvetin pahalle märäntyneelle kananmunalle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pösö206 kirjoitti:

TAAS on 206 pösössä häikkää. Pakokaasut ovat alkaneet löyhkätä ja taitaa syödä enemmän bensaa kuin pitäisi. Lieneekö vika ruiskussa? Seokset päin pertteliä? Selvinneekö säädöllä vai lieneekö jotain rikki?

Tässä kotterossa on koko ajan jotain häikkää. Alkaa mitta täyttymään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu