Rehdisti onneksi olkoon tappara

Olemme saaneet nauttia jo tarpeeksi... kiitos JYP tästä kaudesta.
3207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei ollut Jypillä mitään saumaa tänään!

Äänestä
  • Tykkäätkö aina tuoksutella poikia???

    Eikös nyt kuitenkin tytöt olisi parempi tuoksuisempia ja etsi rikas! Koska tuolla sivistyksellä tuskin elämästäsi tulee helppoa :-D

    Äänestä

  • NIIN TAKAS SITTEN, SAMALLA MITALLA

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jyp forewer kirjoitti:

Olemme saaneet nauttia jo tarpeeksi... kiitos JYP tästä kaudesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu