Tässä maassa ei löydy Yleisradiolle enää muuta tehtävää kun käydä tään Kuroskan "sanansaattajaksi".
Olihan mauton juttu.
Nainen puhui niin pehmosia että. Haastattelija vaan antoi puhua. Yleensä sentään kysytään haastattelussa, että miksi ihminen tekee kuten tekee.
No kyllä suomen kansa kai jo tietää miksi Kuronen tekee, mutta voisiko joku kertoa Yleisradiolle sen.......
NYT MENI TODELLA ALTA RIMAN !!!!!!!!!!
Olihan mauton juttu.
Nainen puhui niin pehmosia että. Haastattelija vaan antoi puhua. Yleensä sentään kysytään haastattelussa, että miksi ihminen tekee kuten tekee.
No kyllä suomen kansa kai jo tietää miksi Kuronen tekee, mutta voisiko joku kertoa Yleisradiolle sen.......
NYT MENI TODELLA ALTA RIMAN !!!!!!!!!!
Vastaukset 9
Vanhimmat
sinua, silloinko se on huono? Mistäs muuten noin herneet nenääsi vedit.
Olen aika varma, että Kuronen sai tosta rahaa. Ja vaikka ei olisi saanutkaan se maksoi paljon tv-maksajille. Kaikkis siinä sanottu on kuultu jo kaikista törkylehdistä ja hänellä ei ole kehossaan yhtään paikkaa mitä ei ole nähty ja kaikesta Hän on saanut rahaa.
"Köyhä YH"
suurinta älämölöä lupamaksuilla tehdyistä ohjelmista pitää ne jotka jättää lupamaksut maksamati.
perässä jos olet kiinnostunut sellaisesta.
Toivon sinulle todella, että raha-asiasi selviäisivät, ja saisit vaikka lottovoiton. Olet varmaan ansainnut sen. Ei tietenkään ole helppoa, jos rahaa on liian vähän. Mitähän meidän hallitus on tehnyt huono-osaiten asioiden hyväksi.Omia palkkojaan vain nostavat. Mutta usko vaan, kerran osat vaihtuvat.
Ihan oikeesti veronmaksajat maksaa tämän os kurosen hienolta nimeltään ruususen toilailut oikeudessa ja yksityiselämässäkin...
ETKÖ TODELLA SITÄ TIENNYT...
Matti Vanhanen vie ihmissuhdeasiansa oikeuteen ja alkaa riidellä, niin ei kai sille Susan mitään voi, eikä ole millään tavalla syyllinen oikeuskustannuksiin.
Suurin osa suomalaisista on sitä mieltä, että tuomio on väärä ja se pitää käsitellä uudelleen hovioikeudessa.
Sille ei mielipiteelle ei voi Kuronen ym. mitään.
Ja Kuronenko ei syyllinen oikeuskustannuksiin, et voi olla tosissasi? Kuka tämän kaiken aloitti, varoittelijoita oli netin täydeltä ja addressit ja kaikki, mutta tämä ei uskonut. Turha nyt on valittaa.
jokainen järkevä sanoo tv-luvan irti,että saa yle konkurssin.
Ei televisiota lupamaksuilla pyöritettä. Vähänpä kuluista ja tuotoista tiedät.