Tuolla alempana joku kirjoittaa, että winclubiin on päässyt mukaan aikaisemmin 250 eurolla!! Nykyäänhän se oli 3000! 2000 meni lisensseihin ja 1000 jatkoi sijoituksiin. Eikö nämä aikaisemmin liittyneet maksaneet lisenssimaksuja lainkaan?
siis mitä!!!
uskomatonta!!!
162519
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
...saaneet nostaa välittömästi itselleen 20% sponsoroimiensa jäsenien sijoituksesta. Ja tuo siis ilman mitään kuluja, puhtaana Moneybookerssiin.
Ei todellakaan välittömästi EIKÄ sijoituksesta vaan TUOTOSTA ja vasta 6 kk:n kuluttua, pelle. Häpeä trolli!
Ei ole nostaneet heti, vaan...
vaikka mitä mun puolesta, mutta onko näiltä 250:lla eurolla sisään päässeiltä veloitettu jälkikäteen tuo lisenssi maksu minkä nykyään joutui maksamaan.
Sponsorit on nostaneet välittömästi tuon 20% sponsoroimiensa uusien jäsenien sijoituksista ja tämä on FAKTA. Tässä tilanteessahan tietysti sponsorit yrittää viimeiseen asti tämän kiistää.
niin tuohan on vedenpitävä todiste pyramidista, joten toimittanet FAKTASI hetimiten viranomaiselle? Ai mikset..? Et sit kuitenkaan pysty?? BUHAHAHAHAHAAA!!!!
Hyi, häpeä trolli.
Miksi ihmeessä luet näitä viestejä ja miksi vastailet noilla - ne en sano..
Ole tosi tyytyväinen että et ole tuhlannut/hukannut/lahjoittanut varojasi mihinkään noin tyhmään. Pääasia että jokainen on tyytyväinen!
Mutta vastaa mikä motiivisi on? Ehkä se selittää myös muiden viestejä - muidenkin jotka eivät asiasta mitään tiedä, mutta kirjoittavat hyvin tietäväisesti.
toimii! Alkaako homma valjeta?
Jos liityi aivan toiminnan alussa (kun nimi oli WinClub) mukaan pääsi 250 €:lla.
Tämä on faktaa !!
Ja 50€ käsittelykuluja. Oliko näin?
tosin tuotoista, klubin kehittyessä.
...
250 € miinus 50 €:a.
maksamaan lisenssejä oikealla rahalla vaan niinkuin sanoit virtuaalisesti "tuotoilla"!! Ja nyt sitten jotkut muka jättäneet maksamatta lisenssejä. justiinsa joo
Tämä uusi systeemi (aikaisempaa todella paremmin tuottava systeemi) on varsin uusi. Kun itse lähdin mukaan, sijoitin 1650 euroa. Silloin ei ollut valuuttabisneksistä mitään tietoa. Nämä uudet systeemit taisivat tulla viime vuonna. Olemme eläneet sijoituselämää jo aika pitkään ja koko ajan systeemit ovat kehittyneet - ja tuotot nousseet.
Jos joku on lähtenyt mukaan noin pienellä summalla, on hänen kaiketi täytynyt joskus sijoittaa lisää. Tai sitten hän on ollut jossain kimpassa. Nyttemmin kimpat taitavat olla pannassa. Niin itsekin silloin joskus aloitin.
Moisilla rahoilla voi sijoitella jo ihan "oikeastikin" ja ennen kaikkea LAILLISESTI. Halloo???
Miten tyhmiä ihmiset oikeesti on?? VM on aina riski. Suurinosa firmoista täyttä kusetusta. Ottakaa asioista selvää. Turhaan täällä itkette rahojanne.