Nastat tarpeen!

Nyt sataa räntälunta, ja nastarengas ainoa oikea rengas. Pitäkää ne nastat alla vatipäät vappuun asti!
4400
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ite jusiin suunnittelin kesäpallojen alle laittoa.

Äänestä

taitaa olla aika laittaa pullo piiloon jos räntäkin tuntuu päähän ropsiessaan niin kovalta että nastat saavat siitä otteen

Äänestä

Suksi vittuun jo nastoinesi.

Äänestä

....joutavan puhuja olet, kun luulet räntäsateella tarvittavan nastoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mrs Nasta kirjoitti:

Nyt sataa räntälunta, ja nastarengas ainoa oikea rengas. Pitäkää ne nastat alla vatipäät vappuun asti!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu