ottaa töiden jälkeen suihin multa! Aijai! Sano viel nielevänsä kaiken ku pornoleffojen huorat..ja kurlaavansakin viel kehu:) aijai nannaa tiedossa! Sekun pystyy ottaa koko vehkeen palleja myöten kurkkuun..onse aika näky. Harjottelu tekee syväkurkun.
vaimoni lupasi
tänään..
41612
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Toi hyvä puoli on todella pienestä munasta, nainen pystyy ottamaan sen kokonaan suuhun. Sullahan on sitten juhlan aihetta kun vaimosi ottaa sulta suihin.
Kohta saat varmaan jo pesääkin eukoltasi. Suihinotto ja nieleminen on muille ihan normaalia mutta sinulle se tuntuu olevan jotakin ihan ihmeellistä kenties fantasiaa.
onse sellasta herkkua mulle;) aijai! että harvoin saa kokea. ei sitä joka vaimo alistu alentumaan toisen ejakulaatioita nielemään edes rahasta. Ja sunkin se pitäs jo tietää että pesäähän sitä aina ekas saadaan;-D
Juuri tuollaista kypsää ja rakentavaa keskustelua saisi täällä olla enemmän!
Se on tietty ihan hyvä et ilmotat sen tääl mut jos kaikki tekis niin täälä ois aika paljon ilmotuksia. "saan ensi viikolla pillua!! " =)
Ja kaikkia kiinnostaa niin helkutisti