Tommosta tapahtuu kun vanha mies on aivan kauheessa puutteessa. Nyt on kokoomusnaisten aika ryhdistyä. Miksi rääkkäätte Ikea? Tiuraki siellä kauhistelee eikä hoida hommiaan.
Kanerva on
hirveessä puutteessa
4220
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
edes kahvitauko.
Niinpä niin. Harvoin, jos koskaan olen kuullut säälittävämpää iskuyritystä. Ikämies lähettelee alastonmallille kaksisataa (200) tekstiviestiä. Tekstiviestiä! Onko tämä mies tosiaan maammme ulkoministeri?
Kyllä naisia saa olla ja saa naisia yrittää hankkia, mutta ei saisi olla noin uskomattoman typerä. Teinitytöltä tuollaisen tekstiviestiryöpytyksen vielä jotenkin pystyisi hymähtäen käsittämään, mutta en aikuiselta täysjärkisenä pidetyltä ministeriltä!
mitä esittää...tai luulee raukka olevansa. Sekin, uivelo, on älynnyt, että 200 viestiä on naurettavaa...keneltä vain...ilman ns. tulosta.
Tähtääkö Uivelo mettiin. Tyypilline ooppera-ääni ja hyvin laulaa.