Tajuu nyt jo papparainen.
Ike lääkäriin!
Sexpsykologille
3141
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Aamulehti.fi:n tuoreessa Paluumuuttaja-blogissa pohditaan, mitä tapahtuisi, jos Ilkka Kanerva olisikin nainen. Blogissa otetaan kantaa lähipäivien Ilkka Kanervaa koskevaan uutisointiin.
"Kansanedustaja Marjukka Karttunen tunnusti uudessa kirjassaan, että odotusaikana hän ajatteli aamuin illoin pelkkää seksiä. Tällaista paljastusta ei yhdeltäkään miespoliitikolta ikinä, missään tilanteessa hyväksyttäisi. Vai miltä kuulostaisi Ilkka Kanervan suusta tunnustus: "Minulla oli erektio aamusta iltaan." Täysin mahdoton ajatus. Kanerva kivitettäisiin seuraavana aamuna, kirjoittaa blogissaan Seppo Roth.
Rothin mukaan miespoliitikon ei sovi puhua muuten kuin pahoitellen, jos hän on joskus seksiä ohimennen sattunut ajattelemaan. "Kadun, ja parannan tapani, on nöyrästi todettava eduskuntaryhmän puheenjohtajan puhuttelussa.", Roth kirjoittaa.
Ei Iken pidä mennä lääkäriin jos ei virtsatessa kirvele.
Viriili mies tuntuu herättävän aina valittajat ja kateelliset,joilla ilmeisestikin pula seksikumppanista ja/tai tarve itsellä hakeutua pikaisesti lääkäriin kertomaan puutteestaan ja harhoistaan.
On aivan totta että jos Iken sijaan ko viestit olisi lähettänyt naishenkilö ei koko kohua olisi edes syntynyt.
Hommatkaa ammattivalittajat elämä ja antakaa Iken ja muidenkin elää.
muijalle hyvin säilynyt mies lähettää 200 tekstiviestiä, tarvii tosiaan lääkäriä.