poistelut on sitten alkaneet :((((
nonnii
5
1189
Vastaukset
- kyselijä*
Poistoja on tapahtunut kautta aikain palstalla kuin palstalla.
Mitä nyt on poistettu?
Onko rekkautunut itse poistanut kirjoituksiaan /avauksiaan?
Ylläpito/sefu poistanut?>Poistoja on tapahtunut kautta aikain palstalla kuin palstalla.<
Niin aina.
Sain kaksi viestin poistopyyntöä: toisen linkin avattuani totesin "Viesti on poistettu", eli rek. nimimerkki oli poistanut itse oman viestinsä, asia OK.
Toisen viestin poistin itse. Että ei tämän vakavampaa....
Terveisin, MM.- kyselijä*
Man-of-Mystery kirjoitti:
>Poistoja on tapahtunut kautta aikain palstalla kuin palstalla.<
Niin aina.
Sain kaksi viestin poistopyyntöä: toisen linkin avattuani totesin "Viesti on poistettu", eli rek. nimimerkki oli poistanut itse oman viestinsä, asia OK.
Toisen viestin poistin itse. Että ei tämän vakavampaa....
Terveisin, MM.Kiitos vastauksestasi. Hyvää päivän jatkoa.
- Tää *****
on vasta alkua.Vauhtiin ku toi äijä pääsee,niin se on oksat pois!!
- Tää sisäpiirin sakki
Kirjoittelee, omalla lukitulla foorumillansa omia juttujaan, joihin ei muita kaivata. Tsemppiä sefu. :)
Ketjusta on poistettu 29 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark874683Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv2034608"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?1063066Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m223057Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p962980Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1382268Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.332167- 892143
- 202112
Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia
ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi371909