Tämä on puolueeton kallup tutkimus.
Tarkoituksena on selvittää kuinka moni täällä uskoo sivujen aukeamiseen ja kuinka moni ei 16.3.
Anna äänesi ja ole rehellinen vain yksi ääni/mies.
Tarkoituksena on selvittää kuinka moni täällä uskoo sivujen aukeamiseen ja kuinka moni ei 16.3.
Anna äänesi ja ole rehellinen vain yksi ääni/mies.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kuka vaan voi vastata niin moneen kertaan kuin haluaa..
haukotus..
Ja rahanjako alkaa taas
Ei tietenkään aukea.
Miksi ne olisi pitänyt edes sulkea muuten kuin viranomaisten toimesta.
Mitä järkeä WinCapitan johdolla olisi aiheuttaa tällainen kaoottinen tilanne jäsenistössään?
Sivut sulkivat ihan muut kuin Wincapitan johtajat!!
Tämä oli tarkoituksella tehty kestämään vain hetkellisenä rahastuksena. Aluksi hommaan pääsi sijoittamalla vain 200€ ja summaa kasvateettiin koko ajan. Kun vanha jäsen sai 1000€ niin hän kertoi saaneensa sijoitukset viisi kertaisena takaisin ja antoi uuden jäsenen ymmärtää, että hänen 3000€ sijoitus olisi kohta 15 000.
Ja jos tämän jättaa sisään niin 10 vuoden kuluttua sen on 400% vuosikorolla 3 miljardia euroa.
Tämä on vain mielipide, mutta miksi ne aukeisivat?
Vaikka kavereilla olisikin hallussa ohjelmisto, jolla voittaa lähes aina, nyt heillä on pelimerkkejä ihan tarpeeksi. Jäseniä ei enää tarvita!
Miksi sivut aukeaisivat? Rikollisethan on jo fyrkat saaneet! Hullujahan ne olisivat!
En ole tässä mukana minua kyllä yritettiin houkutella, mutta lähdin aikoinaan tyhmyyksissäni WGI;ihin mukaan ja sain siinä maksaa oppirahat tällaisista systeemeistä.
Siinä ei onneksi menettänyt kovin paljoa eli voin olla tyytyväinen, koska olisin tähän saattanut langeta.
Samat sanat wgi ehtisi ensin ja vei rahat joten oppirat tuli maksettua jo enkä enää ikinä tällaisiin lähde.