TAPPARA JYRÄÄ JÄLLEEN!!!

Voi voi jyppiä kun Enlund pyörittää taas koko rupusakin solmuun ja sekaisin. Sen jäkeen jyp meinaa = jäällä yrjöävät pelaajat. Hah hah.
3143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Unen näit, heräähän jo.

Äänestä

No ei ehken kantsis ihan vielä alkaa tuulettaa mitään Tapparan NIIN varmoja voittoja, mestaruudesta nyt puhumattakaan..vielä on kuule paljon pelejä jäljellä ja siellä on muitakin joukkueita kun joku rupinen Tappara...!! että silleen:)

Äänestä
  • Sarja menee 7. peliin ja sen hoitaa Jyp, että semmosta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TapparaSm08 kirjoitti:

Voi voi jyppiä kun Enlund pyörittää taas koko rupusakin solmuun ja sekaisin. Sen jäkeen jyp meinaa = jäällä yrjöävät pelaajat. Hah hah.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu