Tällaista kuulin tuttavaltani.
Úskoakko vai ei? Melko kallis tuo banham ja riskialttis.
Úskoakko vai ei? Melko kallis tuo banham ja riskialttis.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
tuskin tommoseen mestis seuraan haluaa kun on parempiakin vaihtoehtoja
Juu ja sinä saat paikan vanhainkodissa. Taas yksi pelle täällä Ässien sivulla.
etkä edes huomaa asiaa!
Alappa elää tätä päivää. Banhamillahan on jo toinen jalka haudassa.Lue edes joku päivänlehti tältä vuosikymmeneltä niin voit keksiä uuden nimen. 10 häkkiä jossain itävallassa ja muka sm liigaan vahvistus.....Idiootti.
Niin ja tuo salzburg on melkoinen miljardöörijengi joka pystyy lyömään jokerit ja kärpät tarjouskilvassa koska vain.
Sm-liiga jää kauas jälkeen venäjän superliigasta,elitserienistä,sveitsin Nla:sta joten nykyään me taistelemme samoista pelaajista itävallan liigan ja saksan liigan ,tshekin,slovakian liigojen kanssa.
10 maalia 24 pelissä ei ole huono eikä ikäkään ole vielä vanhan puoleinen.
Hintalaatusuhde taas on melko törkeä varmaankin. Martinsia ollaan jo tänne huhuttu.
Itse kuitenkin kiertäisin banhamin kaukaa mutta martinsin ottaisin tänne koska vain.
et sinäkään paljoakaan lätkästä tiedä. sama kaveri jolta tästä kuulin sanoi että se on kova pelimies. taidat olla vain katkera kettutyttä joka on kateellinen össien uusista vahvistuksista.
Mitä tarkoitit "me taistelemme" sinähän et hame päällä muuta kuin kuset kyykyssä.
össien ???????
hehehe