Paskan saa pyytämättäkin. Sain eilen digiboxi-ostoksen yhteydessä gigantista 1 kk:n 'ilmaisen' viasat kulta:) -paketin. Myyjä sanoi reteesti että se näkyy jo ½-1 tunnin kuluessa. No eipä näy vieläkään. Paskan saa pyytämättäkin. Täytyykin irtisanoa se samantien.
"EI käyttöoikeutta"
Ei sitten
3
800
Vastaukset
- Parka
Riippuen Mikä toi "ilmainen" on, niin harkitse kannattaako maksutta saamaansa palvelua heti peruuttaa. Korkeintaan pyytää päivän lykkäystä aloittamispäivään.
Minä tilasin viime viikolla Viasatin ja sen aukaisemiseen kesti vähän vajaa vuorokausi. Oli kuulemma ruuhkaa salauksenesto puruissa. (ei sahanpuruissa:=)
Malttia vaan niin kyllä se vielä aukee. Varmasti.- Ei sitten
nyt voi tuijottaa kanavia, jossei parempaa keksi.
- Parka
Ei sitten kirjoitti:
nyt voi tuijottaa kanavia, jossei parempaa keksi.
No sillee niin:=)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721974
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,771422Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821384Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta101117Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita391036Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!210963- 94814
- 38805
- 85795
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49755