Aukeaako klubi

klo 00.01 vai 04.30??? Jänskättää
51123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Poliisille ja verottajalle. Monessa talossa pääsee itku!

Äänestä

Sivut aukeaa klo 00.01.

Äänestä

Kaikki on yht aikaa menossa kattoon pipsejä, niin se on ennenkin menny jumiin

Äänestä

Myyn 9000 pipsiäni eurolla! Ostaisiko joku optimisti loput pipsini?

Mailaa: olenaasi@vedätys.com

Lisäksi tästä saa ensimmäinen, joka ehtii kymmenen ilmaista pipsiä: * * * * * * * * * *

Huomenna leivon lisää pipsejä ja jaan nekin ilmaiseksi.

Pipsistä kukkuu moi!
Voittaja

Äänestä
  • Eiks olis paljon mukavampi olla kun tietäis mikä yks pips on. Täällä puhutaan niistä paljon ja sit sää et tiedä mitä se tarkoittaa.Yrität kirjoitella jotain ihme juttuja ja olla hauska.
    Muro- ihan selvä muro. Palataan huomenna asiaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tärkeää!!!! kirjoitti:

klo 00.01 vai 04.30??? Jänskättää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu