Mitä te murot vaahtoatte. Ei kai tässä ole tapahtunut mitään rikosta vielä.. Malttakahan mielenne. Nämä aamulehden jutut on teidän typeriltä muroilta otettu. Malttia vaan kaikki jäsenet..
mitä vaahtoatte
eihän tässä vielä oo tapah..
71420
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Mitään rikollista ei ole tapahtunut kun ei ole hovioikeuden päätöstä. Joten nyt kaikki vaan ihan hiljaa ja odottamaan... ei mitään ilmotuksia mihinkään.. niin vapahtaja tulee taivaasta pipsien kanssa.
päätöksen ennenkuin joku on rikollista..?
Missä sä oot sun sian-ajaja koulus oikein käynyt?
... kun muutkin kirjoittaa jutun. Sitten kun päätyy painettuun lehteen niin rikosilmoitusten määrä on sitä luokkaa että varmasti ei sivut aukea enää ikinä. Petoshan se, usko pois. Ellei jopa törkeä petos.
Rahaliikenne tutkitaan, ja voitot peritään rikoshyötynä valtiolle.
Nami nami!
Uusia henkilöllisyyksiä pystyy hankkimaan. Myyhän nyt pian se kotterosi, osta uudet paperit ja poistu paikalta. Muuten voi käydä niin kuin sinulle pitäisikin käydä... :D :D :D
Mitäv...n lakimiehiä te ootta. Ei edes jäsenet tiedä asioista niin te v...n murot tiedätte kaiken.Mitä te tiedätte ..ete yhtään mitään. Menkää huomenna amikseen takaisin.
Pelottaako noin kovasti huominen? Mitäs läksit.
On se kyllä aina yhtä huvittavaa ja valitettavasti myös sairasta, kun ihmiset syytää hirvittäviä rahasummia tällaisiin ilmiselviin kusetuksiin!