Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Paras

-HK:n sininen (se missä kaksi n. 20cm makkaraa)
-Poista kuori
-Lämmitä mikrossa n 20 sekuntia
-Laita kondomin sisään
-Pese hyvin lämpimän veden alla (lähtee makkaran haju)
-Laita toinen kondomi
-Pese vielä kerran
-Kokeile miltä tuntuu ;D
33862
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ni ei makkara haise. Eikä tarvi pestä.
Itelle HK olis kyl liian ISO. Joskus kyllä uteliaisuuttain kokeilen jotaa grillikäyrää ;)

Äänestä
  • Samaa mieltä olen, että ei kannata kuoria todellakaan.

    En ensi kerralakaan kuorinut sitä kun tiesin sen makkaran sileän pinnan olevan mitä paras pinta. Laitoin vähän öljyä siihen ja?

    Lähti siitä makkarasta kuitenkin vähä irti paloja, niin ehkä voisi olla parempi kuitenkin, että ensi kerralla laitan kondomin päälle.

    Äänestä

Miksi pestä pois makkaran haju?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Dildo! kirjoitti:

-HK:n sininen (se missä kaksi n. 20cm makkaraa)
-Poista kuori
-Lämmitä mikrossa n 20 sekuntia
-Laita kondomin sisään
-Pese hyvin lämpimän veden alla (lähtee makkaran haju)
-Laita toinen kondomi
-Pese vielä kerran
-Kokeile miltä tuntuu ;D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu