16.3. Meni

Uskotaan? Ilmeisesti ette vieläkään usko, että teitä on kusetettu..
81779
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Huomenna kotiutetaan taas voittoja.
Juorulehtien kirjoitteluja ei usko täysjärkinen.

Äänestä
  • Service Unavailable edelleen?

    Äänestä

  • Huomenna??? Ai kotiutuspäivä onkin nyt 18. päivä?
    Ne meni ne teidän bemarit ja mersut. Voitte tietysti vielä hokea sitä kuuuuuuuluisaaaaa lausetta "100% ei ole ponzi!"

    Äänestä

  • mista kaupasta muuten saa taalla palmun alla Pattijoella skandinaavisen nappaimiston?

    Äänestä

  • Sponsoroija kirjoitti:

    mista kaupasta muuten saa taalla palmun alla Pattijoella skandinaavisen nappaimiston?

    Siitä 5 kerroksiesta elektroniikka talosta, jonka nimeä en jaksa muistaa.
    Valitettavasti saa vain thaikku englanti näppiksen, mutta saahan siihen helposti scandit

    keskihinta jollain 1,9 läppärillä, jossa kavera wlan, sun muut on n. 23.000 bathia

    Äänestä

Jos joku 167 kiloinen nörtti jossain peräkammarissa kirjoittaa täällä samalla kun syö suklaamuroja , että 16.3 aukee, niin onko se totuus ??

tällä kanavalla ei kuulla yhtään totuutta

Äänestä
  • Sitten mahtaa olla? Onko se kenties se totuus tuo lyhyt tiedote tuolla wincapitan sivuilla: Siinä lukee käsittääkseni, että: Service unavailable..
    Se on ainoa virallinen tieto.. Mitä muuten revit siitä?

    Äänestä

  • Mikä se totuus kirjoitti:

    Sitten mahtaa olla? Onko se kenties se totuus tuo lyhyt tiedote tuolla wincapitan sivuilla: Siinä lukee käsittääkseni, että: Service unavailable..
    Se on ainoa virallinen tieto.. Mitä muuten revit siitä?

    virallinen tieto julkaistiin ennenkuin sivut laitetiin kiinni.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mihinkä nyt kirjoitti:

Uskotaan? Ilmeisesti ette vieläkään usko, että teitä on kusetettu..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu