Klubit aukeavat normaalisti etukäteen tiedoitetusti 1.4.2008. Sivut tekevät päivityksiä ja olemme takaisin linjoilla 1.4. Olkaa maltillisia kohta päästään takaisin entistä ehompana ja uudempana. Malttia.
WINCAPITA YLHÄÄLLÄ 1.4.
CLUBI
105862
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
uskot varmaan myös joulupukkiin? Miksei tiedote ole kotisivuilla tai vaikka lähetettynä jäsenten sähköpostiin? Miksi wincapitan sähköpostiosoite on kuollut? Taidat pitää ihimisiä todella naiiveina jos uskot tuon vielä menevän läpi.
Eiköhän tuo ollut (huono) aprillipäivä-vitsi... No, toivottavasti joku nauroi, vaikka "X tapahtuu 1.4." onkin vähän wanha...
Älkää uskoko tuota edellistä! Sivut aukeavat 1.5!!
Pidämme mahdolliset ongelmatilanteet kurissa, joten avaamme uudestaa 1.4.2008. Sivut tulevat aukeamaan entistä ehompina ja uudempina!
..Handen uuden hotellin kunniaksi, Ripa on leikkaamassa punaisen nauhan ja kaikki lupilaiset on kutsuttu. Eka yö ilmainen ja lupialennus -10%!
Kirjoittaja on nyt käsittänyt väärin. Tai itseasiassa vissiin wincapitan tiedoitus on. 1.4. on aprillipäivä. Se on yleensä tarkoittanut sitä, että sinä päivänä saa kertoilla satuja luvallisesti.
Ei sitä, että siitä päivästä saa kertoilla satuja luvallisesti.
Itseäni ihmetyttää se, että clubilla on varaa ottaa tiedotuksessaan tuollaisia riskejä. Vaikka kerhon keskustelupalstoilla olisi kuinka tiedotettu katkoksista, ei kaikki asianosaiset koskaan ole asiasta kuitenkaan perillä.
Service unavailablen sijasta kannattaisi olla etusivu, jossa kerrotaan toimintakatkoksesta ja siitä, milloin sivut jälleen aukeavat. Sekä luonnollisesti toimintaohjeet yhteydenottoon väliaikana.
Peruskamaa yritysviestinnässä.
En usko että aukeavat koskaan enää. Tili on jo tehty ja tuotto ylitti odotukset. Maksajina tavan tallaajat taas kerran.
mukavampaa olisi, jos edes sähköposti toimisi. Nythän sekin on kuollut ja kuopattu. Ja vielä lapsenuskoiset klubilaiset uskovat ylösnousemukseen.
toivon syvästi että sivut ei ikinä aukea!! joutuu laiskat velliperseetkin tekemään oikeita töitä!
Ei kai se wincapita o kadonnut just kun halusin sijoittaa 10.ooo euroa mihin tuottavaan kohteeseen sen nyt sijoittaisin, voisko joku kertoa minne voisin lähettää wincapitalle ko. summan jotta ehtisin vielä peliin mukaan . kyselee nimimerkki rahaa jäljellä
Soita Risto sakari hentuselle:
Puh. 668 9751 4535.
Lue täältä Ristosta:
http://www.aamulehti.fi/uutiset/kotimaa/74739.shtml