Eiköhän paineta Villasella

Ilkkakiin kärsii jo suotta mokomasta annettas
jo asian unohtua ja ruvetaan tekemään tärkeämpää
työtä.
6224
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei me luoteta sinuun enää, senkin liero! Katsos se on niin, että valehtelijoita meillä ei ole tapana uskoa silloinkaan, kun he puhuvat totta! Mene muualle valehtelemaan ja käytä edes omaa nimeäsi, senkin rotanperse!

Äänestä

Ulkomaat osoittavat edelleenkin suurta kunnioitusta Suomea kohtaan. Suomen ulkoministerihän on suosittu niin ulkomailla kuin kotimaassaan. Erityisen suosittu kotimaassaan hän on varsinkin vähäpukeisten tanssijanaisten keskuudessa, joita kohtaan hän hoitaa viestiyhteyksiä vuorokaudenajoista riippumatta.

Äänestä
  • suosisi.

    Äänestä

  • Juice oli aikaansa edellä,eikä me tyhmät tajuta sitä vieläkään.

    Äänestä

Näin se menee:
Eiköhän paineta villoihin, hih.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


M Vanhanen kirjoitti:

Ilkkakiin kärsii jo suotta mokomasta annettas
jo asian unohtua ja ruvetaan tekemään tärkeämpää
työtä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu