Kuulehn mokari

Ektö ole vielä oppinut linkitttään

No pikakurssina, hirjoita ensin http://fi.com, ne.Jälkeen hakuamasi lnikki.fi tai com Kyllä se Siitä ja älä unohda painaa enteriä
3164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kahdessa lauseessa noin paljon virheitä?
Mene loinen töihin ja anna kirjoitushommat ihan muille, jooko???
Vitun Urpo!

Äänestä
  • Tuollainen on todella alhaista

    No, sillä siitä pääsee. että lopettaa kirjoittelun.

    Juuri tällainen paska teko osoittaa, mikä paskaporvari on.

    Äänestä

Ei helvetti kun ottaa tuommoiset ruutitukat päähän aika raskaasti, jotka eivät ole ihan jokaisella koulutunnilla olleet läsnä.
Tämä tuulitukka kysyy; EKTÖ?
Tule apina tänne laitan sulle nenän naapurin puolelle. Mikään ei vituta niin paljon kuin tyhmät idiootit!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minunnikkini kirjoitti:

Ektö ole vielä oppinut linkitttään

No pikakurssina, hirjoita ensin http://fi.com, ne.Jälkeen hakuamasi lnikki.fi tai com Kyllä se Siitä ja älä unohda painaa enteriä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu