Matias loppi on paras
matias loppi best
6
577
Vastaukset
- blackmagictiger
Ja Jos itse pelaisi kiekkoa Niin Matias Loppi Tyylisenä pelaajana < 17 17-24 23-47 < mm saksan.sveitsin ja Italian sarjat..eikös matias Loppi pelannut Italiassakin.Loistava pelaaja ja Hifk-kasvatti
- Juha82
pleijareissa niin potskua on tällä miehellä.
Toivottavasti tajuaisi sen että olisi vain vielä röyhkeämpi tai lujempi/ammattimaisempi asenne.
Ehkä hitunen mukaan kovempaa yritystä.
Vaikea sanoa, voisi hajoittaa miehen pelityyliä.
Kun kädet ei tutise niin mieheltä tulee tulosta.
Näyttäisi olevan parempi joukkuepelaaja kuin V.Leino.- maalitykki
Pidän matias Lopista < Hän ei ole Mikään tusinapelaaja < ei löytänyt paikkaansa Ifkoon liigajoukkueessa < mutta Löysi Lahdesta sen kadoneeen Maalijyvänsä...Matias Loppi Kuuluisi Nhl-Kaukaloihin jos vaan sinne haluaisi Toinen Mikä on loistava Nuori Lupaus Niin jani lajunen bluesista..
- xxxxxxxxxopopio
maalitykki kirjoitti:
Pidän matias Lopista < Hän ei ole Mikään tusinapelaaja < ei löytänyt paikkaansa Ifkoon liigajoukkueessa < mutta Löysi Lahdesta sen kadoneeen Maalijyvänsä...Matias Loppi Kuuluisi Nhl-Kaukaloihin jos vaan sinne haluaisi Toinen Mikä on loistava Nuori Lupaus Niin jani lajunen bluesista..
Onneksi palaa HIFKIIN kahden vuoden sopimuksella.
- blackmagictiger
Loistava pelaaja...ja Kova Juttu jos Loppi palaa Hifkiin
- maaliverkkosoi
Loistava pelaaja < toivottavasti saisi uran ensimmäisen mestaruutensa ja saisi Täten Paikan myös a-maajoukkueessa..Ihailen Itse Matias Loppia..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 854568
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺864416Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭433759Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli163493Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle402977Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm102764En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä212701IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm392093Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1581758Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?
Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli1061307