Oliko ikellä

päivä kun naiset ovat kuulema lähetelleet sille lahjapaketteja.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos kotiin kirjepostina menevät, niin on kovinilkeää Elinaa kohtaan, joka on varmasti kärsinyt asiasta jo tarpeeksi. Ei pöksyjä lähettelevät akat taas tohotuksessaan ajatelleet loppuun asti. Toivottavasti IK kuitenkin ymmärsi ottaa postiin yhteyttä niin, että postin kulku kotiin katkaistiin toviksi, senhän pystynee hoitamaan tekstiviestillä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tänään kiireinen kirjoitti:

päivä kun naiset ovat kuulema lähetelleet sille lahjapaketteja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu