Viimeinen kerta tällä arenalla. Mielenkiintoinen 3vrk. juoni kuin puhalluksesta. Laiskojen pikarikastujien itsehillintä ei taaskaan riittänyt. Eka kommentti täällä, joskin työyhteisössä toppuuttelin ja siellä kateelliseksi leimattuna lokaa sain silmilleni. Harrastin sijoittelua isolla H:lla vuostuhannen vaihteessa mutta sille tuli rajoitteita/loppu KHT-puolison sidoksista ko capitaan.(pieniä murusia joskin FORTUMILLA ois tullukin) Kaik talousjulkasut luen kuin itse sijoittaisin ja heti ensi tiedoista äkkäsin et clubkäsi menee PASKAAN, eipä o oma. Mutta koska olin/olen WC-clubilaisten mielestä dinosaurus/kommari lopetin faktojen latelun ilmatteeks. Seuraavax kiinnostaa käräjöinti ja sen WC-osasto.
PS. luonnon valinta ei valitettavasti toteudu tässäkään, tyhmät voivat vielä paritella ja saada vielä tyhmempiä jälkeläisiä.
PS. luonnon valinta ei valitettavasti toteudu tässäkään, tyhmät voivat vielä paritella ja saada vielä tyhmempiä jälkeläisiä.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Sorry, Mun p-kirjaimessa ei o 100% tuottoa joten pitänee painaa 2x.