RadioRockissa

heti uutisten jälkeen.
1595
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

"Keskusrikospoliisi ryhtyy selvittämään Winclubin, Wincapitan, toimintaa"

:-D

Se sanottiin juuri äsken. Tämä on tietenkin ainut keino saada virallinen hyväksyntä, sillä kukaan muu ei ole vielä tajunnut sijoittaa sokkona rahojaan sitoumuksetta Pattayalle gif-animaation mukaisin virtuaalivoitoin. X-DDDDDDDDDDDDD

http:/www.radiorock.fi/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Wincapitasta kirjoitti:

heti uutisten jälkeen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu