Onko muilla vastaavia kokemuksia Xchampix lääkkeestä? Mieheni ei ole kovin innokas peti puuhiin normaalisti n. 3-5 kertaa kuukaudessa. Mikä minua naisena hiemn harmittaa. Mutta nyt kun hän aloitti Champix nimisen tupakoinnin lopettamis lääkkeen viikko sitten (8päivämenossa tänään) on mieheni seksihalut heränneet, olen tällä viikolla saanut jo 4 kertaa eli joka toinen päivä.
läkkeen tiedoteessa ei mainittu moista.
Onko muilla vastaavia kokemuksia Champix...
7
3560
Vastaukset
- lääkkeestä
Ennen miehesi pani tupakaksi kun teki mieli. Nyt ei enää voi niin panee sinua. Älä turhia ihmettele vaan ole aina valmis kun tarvis ja nauti.
- Onnellinen nainen
koska mieheni ei ole vielä lopettanut tupakointia. eilen lopetti eka viikon eli tututtautumis vaihe ja tänään otti ekan varsinaisentabletin, suunniteltu lopettaminen vasta perjantaina.
- menee jatkossakin,
Onnellinen nainen kirjoitti:
koska mieheni ei ole vielä lopettanut tupakointia. eilen lopetti eka viikon eli tututtautumis vaihe ja tänään otti ekan varsinaisentabletin, suunniteltu lopettaminen vasta perjantaina.
multa saisit joka päivä eikä lääkkeitäkään siihen tarvittaisi
- Matineat
Meillä aika aktiivinen muutenkin mutta nyt Champixia käyttävänä noin joka toinen päivä! Ikä 70 v.
- Anonyymi
X-champix toimii kyl hyvänä Sex halujen herättäjänä..
kun sex halut transmutatoi tupakanpolttoon niin, ei sexsii tee mieli
mut kun ottaa x-champista niin taas sexii tekeepi mieli.. - Anonyymi
Champix ei toiminut millään tavalla minulla.Ei loppunut tupakan himo eikä seksi kiinnosta kovinkaan paljoo joten piti hakea kovempia rohtoja.Niitä ei ole vielä kyllä kokeiltu mut eihän tässä ole menny vielä ku pari viikkoo.
- Anonyymi
Ei se tuosta lääkkeestä johdu vaan hyvästä verenkierrosta peniksessä kun tupakka ei supista verenkiertoa! Eihän sitä tee mieli jos ei seiso kunnolla. Lopetin lääkkeettä ja erektio on kuin teini-iässä. Ikää 59 vuotta! Vaimolla vaihdevuodet mutta antaa "säälistä" ja liukkaria mukaan. Hormoonihoitoa vaimo ei halua syöpäriskin vuoksi!
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen Anna Koskela kaahasi 172 km/h
Kuvasi samalla myös videota, jonka sitten myöhemmin poisti. Jotenkin tuntuu persuilta lähtevän nyt kaikki lapasesta, va647099Sofia Virran pahoinpitelyä puolustetaan netissä
HS soitti Virran pahoinpitelyä puolustaneille https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011516353.html1546708Sanna niin nättinä Amsterdamin Business Foorumilla
Upeasti edustaa taas Suomea ulkomailla meidän kansainvälinen superstaramme. Miksei persuilla ole ketään siedettävän näk456134Koska Minja Koskela ja Sofia Virta kääntyy islamiin?
Sekä vihreät että vasurit selvästi pitävät islamista ja muslimeista, varsinkin naiset, joten voidaan olettaaa että nuo k705627Ratkaisujen tarjoamisen sijaan SDP on keskittynyt levittämään väärää tietoa
Kokoomuksen kansanedustaja Martin Paasi on turhautunut eduskunnassa käytävään salikeskusteluun. Hän kertoo, miksi. – Ko1015405Sebu Tynkkynen vaatii Ulkopoliittisen instituutin rahoituksen leikkaamista
kun UPI:n tutkija kritisoi Tynkkystä, Mikä Trump tuo Tynkkynen oikein luulee olevansa? https://www.iltalehti.fi/politi205343Purra tekee hyvää työtä, me suomalaiset haluamme että hän jatkaa myös
seuraavan hallituksen valtiovarainministerinä. Kovina aikoina pitää olla kova.85136Työeläkkeiden maksaminen on lopetettava
Suomen talous on palkansaajien vuosikausia heikentyneen ostovoiman vuoksi niin kuralla, että palkkasumman jakamisessa ta335079Miksi media ei ole tutkinut Li Anderssonin antifa-yhteyksiä
Antifa on väkivaltainen äärivasemmistolainen terrori-järjestö, joka USA:ssa on nyt kielletty. Andersson itse on äärivas1065015Juuri nyt! Parturi bongattu Sannan seurassa!
🌐 Breking News 📢 🗞️ 🆕 Kaksikko bongattu Suomen Helsingin Töölöstä. Kyllä. Sieltä samasta Töölöstä, josta kuppakin124842