Viktor Lindgren Tepsiin.

Luleåsta. Todella taitava 22-vuotias hyökkääjä.
3748
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tule Valde Lindgren tai Taisto Lindgren

Äänestä

Onko tässä ensimmäinen mannevahvistus Töpselissä? Nimi viittaa raviratoihin.

Äänestä
  • Eurohockey löysi miehen ja statsit. Mikäs siinä, kyllä varmaan tepsiin kelpais. Nuori ja lahjakas, ei tosin ole vielä elitserienissä kovaa pistetehtailua harrastanut.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Luulaja kirjoitti:

Luleåsta. Todella taitava 22-vuotias hyökkääjä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu