Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Jälleen Kärpät, nauretaan sit

Tyrkytätte koko ajan Oulun juntteja lapuille ja vielä vieraissa paskalla kertoimella. Mua naurattaa jo nyt miten amatöörimäistä touhua teillä on. Nyt huudetaan teinit häviämään! Ilves murskaa!!!!!
2343
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Millä huumeella pääsee noin sekaisin???BUAHHAHAHAAHAHHAHAHHHHHAH

HAHAHAHHAHAHHHAHHH

HIHIHIIHHHHHHIHIHIIHI

HOHOOHOHOHOHOOOOHOOHOH

Äänestä

Julle itse pelasi kärppien plussaa 1.15 kertoimella. Se nostaa mojovasti pottia rekassani

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kun kosahtaa kirjoitti:

Tyrkytätte koko ajan Oulun juntteja lapuille ja vielä vieraissa paskalla kertoimella. Mua naurattaa jo nyt miten amatöörimäistä touhua teillä on. Nyt huudetaan teinit häviämään! Ilves murskaa!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu