Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

RINNAT

Mielestäni täällä keskustellaan aivan liikaa miesten peniksistä, herätkääpähän jo! Jos miehiltä vaativat jotku naiset suurta penistä ni miettikääpä pellet tytöt/naiset mitä me pojat/miehet teiltä vaaditaan :D Sellaista C-kuppi kokoa ellei enemmänki ,mutta ne rinnat ei saa olla silti rippuvat vaan muhkean pyöreät joita erittäin harvoilla suomalasilla naisilla löytyy, lisäksi muodikas pylly joka on erittäin tärkeä!!! ettei ei ole perus "suomifätass" :D
ja viimeiseksi se pillu, sen tarvii olla kauniin pehmeä eikä yhtään rönttelö eikä kurttune, siinä naisille ;)
41065
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

rinnat on naisessa mielestäni se tärkein ulkoisen seksuaalisuuden luoja. En kyllä koskaan mihinkään lattarintasiin menis koskemaan, tosin eivätpä ne oikein miehiäkään tahdo saada

Äänestä
  • Isot rinnat on kyllä parasta melkein mitä voi olla. Se korvaa naamassakin olevia mahdollisia puutteita ;) Eikä se tuhti persekään haittaa, hyvä vaan jos on jotain mitä puristella. Ei paljon nappaa mitkään lattaperseet, se on huonompi juttu kuin pienet tissit.

    Mutta isot tissit ja vaikka se iso perse niin hyvä tulee :D Pillu pitää tottakai olla posliini, mitään karvakasoja ei kiihota lähteä nuolemaan.

    Äänestä

Olet oikeassa, jos vaaditaan isoa niin pitää olla sitten vaihdossa kanssa jotain muuta, kun helvetisti läskiä. Isoahan sekin tietysti on, mutta aika harva sitä kiihottuu nähdessään semmoisen Rubensinkin mitoista ylitse menneen vuoren.

Äänestä
  • Vähintään F-KUPPI saatana! Olkoon naama vaikka hevonperse, ihan sama onko lihava vai laiha, ja ei ees tarvii olla persettä kuhan on sitä saatanan TISSIÄ! Oikeestaan, mihinkäs sitä muuta vartaloa tarvitaankaan? Kuhan on vaan kaks pilatespallon kokosta riipaketta niin kyllä riittää!"

    Kiva kuulla, että miehet arvostaa naiskauneutta. Ottakaa saman tien ite silikonit niin ei tarvii ettiä naista. Voitte hiplata omia pallojanne ja runkata samalla niin paljon ku sielu sietää.

    Ja vielä lopuksi: Mulla ei oo IKINÄ ollu väliä minkä kokonen miehellä on. Mä arvostan sitä, että mies osaa tehä muutakin kun tunkea sitä munaansa joka paikkaan. Seksi ei ole pelkkää munavittuun-aktia.
    Mikseivät miehet ikinä usko että KOOLLA EI OLE VÄLIÄ, TOISTAN KOOLLA EI OLE VÄLIÄ vaan sillä miten sitä käyttää??

    Niin ja tän jälkeen voittekin siirtyä takaisin runkkaamaan Johanna Tukiaisen kuvien parissa. Siitähän te tykkäätte, vai mitä?

    T: Nainen, joka arvostaa kolmijalkasia miehiä - niitä jotka pysyy pystyssä kahella ja on ylpeitä siitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anthon kirjoitti:

Mielestäni täällä keskustellaan aivan liikaa miesten peniksistä, herätkääpähän jo! Jos miehiltä vaativat jotku naiset suurta penistä ni miettikääpä pellet tytöt/naiset mitä me pojat/miehet teiltä vaaditaan :D Sellaista C-kuppi kokoa ellei enemmänki ,mutta ne rinnat ei saa olla silti rippuvat vaan muhkean pyöreät joita erittäin harvoilla suomalasilla naisilla löytyy, lisäksi muodikas pylly joka on erittäin tärkeä!!! ettei ei ole perus "suomifätass" :D
ja viimeiseksi se pillu, sen tarvii olla kauniin pehmeä eikä yhtään rönttelö eikä kurttune, siinä naisille ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu