S80 hinta on 2,0 litran bensakoneella on kieltämättä kohtuuhintatainen, mutta onko S80:n karvalakkimallin 2,0 l. moottori aivan sama kuin Mondeon 2,0 litrainen ? Uudessa Mondeossa 2,0 litrainen bensakone taisi olla lehtiarvostelun perusteella hieman laiska ( raskas auto ), Volvossa tilanne tuskin yhtään sen parempi. Kieltämättä uusi Volvo S80 olisi houkutteleva vaihtoehto tuolla hintatasolla, mutta mietityttää vain tuo koneen väännön ja tehon riittävyys.
Uusi S80 2,0 l.
Mondeon koneella ?
1
793
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1732024
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,821470Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821404Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta111147Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita391057Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!210983- 41874
- 96844
- 85805
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49775