Kun heräsin viime lauantaina myöhäisen kotiintulon jälkeen krapuloissani, Vaimo oli lukinnut sukukalleuteni CB3000 -siveysvyöllä jalkoväliini. Siellä ne ovat olleet siitä asti. CB3000:n saa kiinnitettyä siihen suunitellun dildon, jolla olen jo muutaman kerran joutunut tyydyttämään Vaimoni. Hän kehuu, että sillä dildolla teen paremman työn, kuin omallani!
Nyt Hän vaatii, että pukeudun nyt Pitkäperjantaina ja jatkossa kotioloissa piiaksi kireine korsetteineen, korkokenkineen ja liivisukkineen, ja teen kaiken sen, enkä mitään muuta, mitä Hän määrää, niin minulla on edes toivoa vielä joskus saada kullini taas vapaaksi edes hetkittäin. Olen nämäkin tamineet jo nähntyt.
Siveysvyön
11
7651
Vastaukset
- saitkos ...
tuota kirjoittaessasi ja fantasioidessasi.
- silsipula
jos tällasia vaimoja jossain ni tilaan heti yhden tännekin, mut taitaa olla feikki
- melkoisia vaimoja
silsipula kirjoitti:
jos tällasia vaimoja jossain ni tilaan heti yhden tännekin, mut taitaa olla feikki
Kaverilla oli jonkinlainen siveysvyö kun kävivin hänen kanssa saunassa. Ja vaimon laittamahan se oli ja niin oli vaimon lämmttämä saunakin.
Jonki roolileikki heillä varmasti oli menossa ja vaimo nautti miehensä nöyryytyksestä. En viitsinyt enempää olla utelias enkä kovin tuijotella millainen "munalukko" se kaverilla oli oikein päällä. - vinkix
melkoisia vaimoja kirjoitti:
Kaverilla oli jonkinlainen siveysvyö kun kävivin hänen kanssa saunassa. Ja vaimon laittamahan se oli ja niin oli vaimon lämmttämä saunakin.
Jonki roolileikki heillä varmasti oli menossa ja vaimo nautti miehensä nöyryytyksestä. En viitsinyt enempää olla utelias enkä kovin tuijotella millainen "munalukko" se kaverilla oli oikein päällä.mistä palstalta tai mistä tuollainen nainen olisi löydettävissä
- lupasi hommata
silsipula kirjoitti:
jos tällasia vaimoja jossain ni tilaan heti yhden tännekin, mut taitaa olla feikki
minulle tuollaisen. Laittaa sen kuulemma aina kun menen työpaikan saunailtoihin ym. tilaisuuksiin joissa hän ei ole paikalla.
- golfgti
Taisi olla vilkkaan mielikuvituksen tuote tuo aloitusviesti.
On tai oli meilläkin tapana käyttää siveysvyötä aikoinaan, mutta minä laitoin sen vaimolle, jos ja kun hän lähti viettämään ns naisten iltaa omien kavereittensa kanssa. Kyseessä oli kumpaakin kiihottava leikki, koska emme olleet toisistamme mustasukkaisia sairaalla tavalla. Kahdesti vaimo minulle joskus yöllä soitti ja pyysi tuomaan vyön avaimen, minkä hänelle kiltisti vein. Kun hän aamuyöllä palasi kotiin sen näköisenä, että oli saanut vierasta, seksi meidän kesken heti perään oli lievästi sanoen kiihkeää.- Siveysvyö alavatsassa
Siveysvyön hankkimisen jälkeen olen saanut käydä ulkona aina halutessani. Miestäni eivät tanssit ja ravintolat kiinnosta. Aluksi vyö oli tehokas este, mutta kerran tanssikaverini ihmetteli hitaita tanssiessamme kummallista pahkuraa (lukkoa). Kerroin hänelle koko salaisuutemme ja päädyimme hänen luokseen. Otin häneltä suihin ja olin tosi kiihottunut. Kyllä sinne kapeaan rakoon sen verran sormi mahtui, etten minäkään jäänyt ilman. En ole ikinä antanut mieheni panna peppuun eikä hän ole sitä pyytänytkään, mutta vieraiden kanssa sekin kelpaa ja puolin ja toisin toimii hyvin. En ole kertaakaan soittanut miestäni tuomaan avainta, eikä hän ole kysellyt minulta mitään.
minä olen joutunut pukeutumaan tämän viikon asuun jossa on jalassa punaiset pikkarit,pikkareitten sisällä kikkieli siveys vyössä,punaset rinta liivit,punainen harso yöpaita,jalassapunaset sukkahousut,jalassa punaiset hait,valkoinen essu,päässä valkoinen huivi, musta kaulapanta ja jalkaraudat.
- siveysvöitä
Kyllä tuo CB3000 on tuttu laite. Itse olen sellaista vaimon määräyksestä välilllä joutunut pitämään. Vaimo haluaa varmistaa, ettei runkkailla, ja pitäähän se seksuaalisen vallan täysin naisen käsissä. Siinä kun miestä pitää muutaman viikon pillunnuolemiskuurilla, niin kyllä on mies aika nöyränä.
Tosin se, että joku pukisi toisen päälle tuon laitteen ja napsauttaisi lukon kiinni nukkuessa, ei oikein kuulosta uskottavalta. On meinaan sen verran hankala laite kiinnitettäväksi, että ei ihan heittämällä mene päälle. Mukava fantasiahan se silti on.
Enkä minä ainakaan ole koskaan kuullutkaan CB3000:een kiinnitettävistä dildoista. Sträpin voisi siihen päälle tietysti laittaa ja naida sillä. Se kai tuon lukitsemisen idea onkin, että nainen kieltää mieheltä nautinnot ja keskitytään naisen tyydyttämiseen.- Avain vaimolla
Aloin käydä iltapäivätansseissa, ja vaimo oli vähän mustasukkaisen epäilevä. Hän sanoi, että minulle pitäisi hankkia munalukko. Leikkimielessä sitä alettiin hakea, ja nyt meillä on CB2000-laite. Se on vähän ahdas ja sattuu, kun kulli koettaa paisua. Tanssipäivän aamuna vaimo kiinnittää sen ja ottaa avaimen mukaansa. Joskus se on kiinni koko viikon ja avataan vain illalla hetkeksi pesua varten. Muutaman kerran olen mennyt vaimon kanssa yhtä aikaa tansseihin ja katsellut, miten hän kuhertelee vieraiden miesten kanssa ja lopulta lähteen jonkun mukana. Hänen tullessaan kotiin saan sitten tunnustella vittua ja pestä sen puhtaaksi vieraasta siemennesteestä. Olisi minullakin vientiä, mutta en kehtaa lähteä sen laitteen kanssa naisen kotiin. Ainakin olen oppinut nuolemaan kunnolla vaimoni vittua, mutta vähän ujostuttaa, kun joudun runkkaamaan seisten hänen katsellessaan.
- armiolla
Kyllä näköään sen saa puettua, kun on tarpeeksi sikeässä unessa. Dildo tulee siihen kiinni rememeillä.
Eilen illalla sain olla sen hetken ilman siveysvyötä, että sain siistittyä häpykarvoitukseni. Sitten Vaimo luktitsi sen taas.
Tänään minusta tulee sitten nöyrä piika...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lopetin kokonaan ravintoloissa ruokailun ja juomisen
Ravintoloissa hinnat ovat aivan naurettava korkealla. Alkoholin juomisessa ravintoloissa ei ole senkään vertaa järkeä.2053106Omakotitalossa väkivaltaa ounasrinteellä
Kertoo iltalehdet Mitä lienee Tapahtui. Verinen ihminen kannettu lanssiin232500Mari Rantanen eroa! Lausunnot vapun pahoinpitelystä ovat järkyttäviä!
Poliisiministerin, eli sisäministeri Mari Rantasen on syytä erota!1671247kukaan ei pakota kasteeseen..
Kommentointi estetty, joten kommentoin tähän.Kukaan ei pakota pakkokasteesta puhuvaa kastamaan lastansa.Noloa edes ehdot4001135- 691120
Onko sinulla jalostettu koira? Nämä tekijät altistavat koiran sairastumiselle
Moni Suomessa suosittu koirarotu on sairas ulkonäkökeskeisen jalostuksen ja ääripiirteiden vuoksi. Erityisesti tietyt t121071Anabaptismin kirous
Uudestikastetut lahkolaiset joutuvat valheen kierteeseen. He joutuvat herjaamaan lapsena saamaanssa kastetta nimeen Isä4171022- 129979
- 67968
Pelolla pakottaminen
Kristinusko on tuovinaan valoa ja toivoa, mutta ensin pitää olla pimeyttä ja toivottomutta jotta joku valoa ja toivoa ha624876