voi elämän kevät...

http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1507046

hänellä muka liian suuri takapuoli!
5701
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jos olet katsonut hänen ohjelmaansa, niin väkisinkin siihen kiinnittää huomiotaan. Ja selväähän se niillä ruokaohjeilla on että kiloja tulee. Rasvaa, voita ja sokeria enemmän..enemmän...

Äänestä
  • Nigellan ohjeet kyllä eivät varsinaisesti ole mitään laihdutusreseptejä. Meille tulee pääsiäiseksi vieraita, ja aion tehdä heille Nigellan ohjeella suklaakakun. Huvikseni laskin koko kakun kalorit. Niitä on kakussa huikeat 6000! Ja kun siitä riittää neljälle aimo palat, niin n. 1500 kaloria tulee nokkaa kohti.

    Pääsiäisenä olen siis laihdutuksesta lyhyellä tauolla. :-)

    Äänestä

  • Laihduttaja kirjoitti:

    Nigellan ohjeet kyllä eivät varsinaisesti ole mitään laihdutusreseptejä. Meille tulee pääsiäiseksi vieraita, ja aion tehdä heille Nigellan ohjeella suklaakakun. Huvikseni laskin koko kakun kalorit. Niitä on kakussa huikeat 6000! Ja kun siitä riittää neljälle aimo palat, niin n. 1500 kaloria tulee nokkaa kohti.

    Pääsiäisenä olen siis laihdutuksesta lyhyellä tauolla. :-)

    vaikka olis mikä kokki tai muu, kyllähän tuo perse ihan normaalia on nykyään eikä tuo nyt LIIAN iso ole. Sitäpaitsi, miks KAIKKIEN täytyy olla tikkuja????? Sitä en käsitä. Eikö ole hienoa että on erinäkösiä ja kokosia!!!!

    Äänestä


tähän se on nykypäivänä mennyt. itteeni ei ainakaan mallimaisen laihat akat kiinnosta ja esim jotku sloggimainoksien mallit kun ei niillä oo ees perseposkia... Nigellan ottasin koska vaan ja vaikka viel 10 kg isompanakin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokki.,, kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1507046

hänellä muka liian suuri takapuoli!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu