Perjantaina

potitetaan

Jotain ihan härörivejä jos laittais ja sit sormet ja varpaat ristiin. Seuraavana siä taas kummittelee yllätys, yllätys Lyon ja Real Madrid ensimmäistä kertaa lapulla. Jes, kerrankin saa pelata näiden suurseurojen pelejä. Aina muutoin on noita rupusakkeja vaan.

2

366

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • M.a.n.c.h.e.s.t.e.r

      No kyllä noissa otteluissa potentiaalia on. Yleensä en Ranskan jalkapallosta pidä, mutta Lyon - PSG otteluissa on tehty yleensä ihan hyvin maaleja. Muuten yleisesti Ranskan jalkapallo on melkoista kuraa, tosin viimeaikoina veikkaus on onnistunut otteluvalinnoissa yllättävän hyvin. Myös Real Madrid - Valencia otteluissa on nähty ajoittain maalijuhlia, joten oiva valinta sekin. Saksan jalkapalloa edelleen kaipaisin monivetoon, siellä maaleja tuntuu syntyvän ja otteluissa on muutenkin enemmän yllätysmomenttia. Itseä kun ei kiinnosta hirveästi noita 1-0,0-1,1-1 tuloksia hakea, tulos tai ulos taktiikalla mennään ja pennoset ei kiinnosta. :)

    • Panos taaja

      Kannattaa ennemmin panostaa kaikki WinClubiin. Tuotto on suurinpiirtein yhtä hyvä tai parempi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      245
      4402
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      123
      2859
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      41
      2612
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      86
      1585
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      116
      1508
    6. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      49
      1229
    7. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      85
      1164
    8. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      192
      1030
    9. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      45
      996
    10. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      59
      993
    Aihe