Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Riippuu kait kuka sitä

En hyväksyisi vaimoni ainakaan sitä harrastavan. Asiasta toiseen, missä on suomen paras seksiravintola?

http://www.xvideos.com/video15219/Orgy_in_the_party

Haluaisin bailata kunnolla.
2340
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei ole väliä millään ja ei maksa ainakaan paneminen. Hienoja naisia todella ja kenelläkään ei ole puutetta.

Äänestä
  • Huora on huora aina vaan ja maine säilyy halveksittavalla horoperseellä sen mukaisesti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


harrastaa. kirjoitti:

En hyväksyisi vaimoni ainakaan sitä harrastavan. Asiasta toiseen, missä on suomen paras seksiravintola?

http://www.xvideos.com/video15219/Orgy_in_the_party

Haluaisin bailata kunnolla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu