Mandi ja Mia,DEADGIRL:(

31589
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hei, ihan oikeesti. Lopettakaa toi aralla aiheella pelleily. Outoo porukkaa sielä adressit.comissa kun saa tuollaisenkin adressin laittaa.

Äänestä

Ei oikein kuolemat ja hautajaiset ole tuntuneet juuri miltään sen jälkeen kun teini-ikäisenä olin laskemassa äitini arkun hautaan. Aika kevyeltä on muut suru-uutiset ja hautaukset sen kokemuksen jälkeen tuntuneet, varsinkin tuntemattomien.

Äänestä
  • Olen menettänyt kaksi läheistä ihmistä. Silti tunnen myötätuntoa muita ihmisiä kohtaan,jotka ovat menettäneet läheisensä. Ei ole helppoa, kun kaipaus on läsnä joka ikinen sekuntti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


:'(ITKEE kirjoitti:

http://www.adressit.com/mia-permanto
http://www.adressit.com/mia-permanto
http://www.adressit.com/mia-permanto
http://www.adressit.com/mia-permanto

ALLEKIRJOITUKSIA

ikäväteitä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu