Tilauksia on paljon

Johan tuli sesonki perimisalalle - kiireitä piisaa ja tuloja sen mukaan.
Muistakaa nyt se, että me peritään aina vähintään TUPLANA plus pensakulut päälle.
Ja niistä ei sitte kauan neuvotella.
4551
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

täälläkin olisi vapaana nahkaliivi tehtäviin

Äänestä

Ooksä joku canonball, jolla on varastettu mopo?

Äänestä

iltakaakaosi jäähtyy.

Äänestä

nahkuri vaan luoteja liiveihisi!!!
Mitä vielä,ensin WC meni kumoon,
ja sitten on vielä tollaisiakin....
kuinka perseelleen tämä maa voikaan mennä!?!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nahkaliivi kirjoitti:

Johan tuli sesonki perimisalalle - kiireitä piisaa ja tuloja sen mukaan.
Muistakaa nyt se, että me peritään aina vähintään TUPLANA plus pensakulut päälle.
Ja niistä ei sitte kauan neuvotella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu