SaPKo WC-pönttöön

Vaadimme SaPKon WC-pönttöön.
6354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

vaan ulosteen kera, eihän siihen onnettomaan rulle persseuraan nyt puhdasta vettä tuhlata...

Äänestä
  • Sinä pällikkä joit kaiken.

    Äänestä

  • makopide1969 kirjoitti:

    Sinä pällikkä joit kaiken.

    Sille mä en voi mitään jos sä juot suoraan pöntöstä. Sen kyllä huomaa pelle!

    Äänestä

Loppupelissä makaat kuitenkin itse paskakokkareiden seassa kyykkyasennossa likakaivoissa huudelleen hampaatonta nuohoojaisääsi apuun.

Äänestä
  • Ole hiljaa ja lue niitä vanhoja Jallujasi...kausi ohi Savonlinnassa tollo!

    Äänestä

joku täällä kirjoittaa asiaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jääkiekkoilijat kirjoitti:

Vaadimme SaPKon WC-pönttöön.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu